Z důvodu čerpání dovolené bude od středy 18.5. do pondělí 23.5.2022 Obecní úřad Hlásnice UZAVŘEN

Zprávy z okolí

Pořizování Digitální technické mapy Olomouckého kraje

Datum: 6. 4. 2022

Krajský úřad Olomouckého kraje aktuálně pracuje na pořízení Digitální technické mapy Olomouckého kraje (dále jen „DTM OK“), což představuje pořízení informačního systému DTM a pořízení dat pro naplnění DTM OK.

Oprava mostu u koupaliště ve Šternberku omezí provoz

Datum: 1. 4. 2022

DOPRAVNÍ OMEZENÍ VE ŠTERNBERKU. Investor stavby Ředitelství silnic a dálnic ČR zahájil koncem března opravy mostu na silnici I/46 ve Šternberku.

KACPU vyhlásilo sbírku materiální pomoci

Datum: 16. 3. 2022

AKTUÁLNĚ JSOU NEJVÍCE POTŘEBA
- KONZERVY A PAŠTIKY
- ŠAMPONY A ZUBNÍ PASTY + KARTÁČKY (DOSPĚLÍ, DĚTI)

Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině (KACPU)

Datum: 3. 3. 2022

V Olomouckém kraji bylo zřízeno Krajské asistenční centrum pomoci Ukrajině (KACPU), které je umístěno na adrese: Hanácká kasárna, 1. máje 803/1, Olomouc (GPS: 49.5966181N, 17.2584886E).

Jak můžete pomoci lidem na Ukrajině: Peníze jdou na nosítka i léky. 1

Sbírky českých neziskových organizací pro Ukrajinu

Datum: 25. 2. 2022

V Česku se rozběhla humanitární pomoc lidem na Ukrajině, kterou v noci na čtvrtek napadlo Rusko. Češi už začínají posílat peníze a přispívají tak na zdravotnický materiál i nákup potravin.

KOTLÍKOVÉ DOTACE - Zapište se již nyní do zásobníku zájemců.

Datum: 14. 1. 2022

Olomoucký kraj spustil příjem žádostí na webu Olomouckého kraje do zásobníku zájemců o kotlíkovou dotaci splňujících podmínku tzv. nízkopříjmové domácnosti.

dnes, pondělí 16. 5. 2022
oblačno 22 °C 9 °C