Nové webové stránky se  upravují.

Zprávy z okolí

ON-LINE měsíčník pro občany Olomouckého kraje - LEDEN

Datum: 20. 1. 2022

Lednové číslo měsíčníku Olomoucký kraj je prvním, které vychází pouze v elektronické podobě. Hejtmanství právě vybírá nového dodavatele tištěné formy měsíčníku, který vzejde z výběrového řízení. Jakmile bude nový dodavatel úspěšně vybrán, najdou obyvatelé měsíčník ve svých schránkách.

KOTLÍKOVÉ DOTACE - Zapište se již nyní do zásobníku zájemců.

Datum: 14. 1. 2022

Olomoucký kraj spustil příjem žádostí na webu Olomouckého kraje do zásobníku zájemců o kotlíkovou dotaci splňujících podmínku tzv. nízkopříjmové domácnosti.

Venkovské TRHY Šternberk 1

Venkovské TRHY Šternberk

Datum: 10. 1. 2022

V únoru bude zahájena již 12. sezóna oblíbených trhů na Hlavním náměstí ve Šternberku.

Milostivé léto - Šance vyřešit některé dluhy!

Datum: 10. 1. 2022

Máte dluhy vůči veřejné správě, konkrétně dluhy u dopravních podniků, zdravotních pojišťoven, nemocnic, u obcí za nájem, poplatků za popelnici či psa, nebo třeba i za energie u společnosti ČEZ? Tak je tu pro Vás jedinečná možnost využít tzv. Milostivé léto. Pomůže Vám s tím Charita.

Mimořádná pomoc

Datum: 10. 1. 2022

V souvislosti s náhlým ukončením dodávek energií od Bohemia Energy a dalších společností, ke kterému došlo napříč celou Českou republikou, se do režimu dodavatelů poslední instance (DPI) dostalo zhruba 20 % všech domácností. Převzato z webu www.smo.cz.

dnes, pátek 21. 1. 2022
mírné sněžení -2 °C -5 °C
mírné sněžení, mírný severozápadní vítr
vítrSZ, 7.7m/s